24.04.2013

KróLEWskie popołudnie :)

Błękitne niebo, białe puchowe chmurki, słonko i falujący wiatr, to wszystko za oknem, w leniwe popołudnie. Zarówno czasem i pieniędzmi trzeba umiejętnie zarządzać, mnie nie wychodzi, ani jedno, ani drugie. Wczoraj po wykonaniu wszystkich obowiązków domowych, sięgnęłam do poezji Haliny Poświatowskiej, jej kunszt pisania wierszy o miłości, urzeka i oczarowuje, przynajmniej mnie. Tematyką jest nie tylko miłość, uczucia, zmysły, ciało, ale także śmierć i cierpienie. Tomiki poezji, czyli to co poetka w nich zawarła, są godne polecenia. Więc zachęcam, tym bardziej, że nie trzeba się fatygować do biblioteki, księgarni, wystarczy wpisać jej nazwisko w wyszukiwarkę google.
Przechodząc do outfit'u to jego domeną jest marynarka, a właściwie jej kolor. Żywy, ciepły, radosny. Jak wiosna, strój był odpowiedni, miejsce nie potrzebowało upiększeń, samo w sobie stanowiąc świetne tło, być może dlatego poszło tak szybko, sprawnie i gładko. Z czego obie strony były zadowolone.
Osobiście staram się unikać białych dodatków, bo jakoś zbytnio nie przypadają mi do gustu, ale ta torba, w tym niechcianym kolorze, jest po prostu fenomenalna. Czasami prostota jest kluczem do sukcesu.
Zaś buty, ehh... myślę, że jedna para więcej w kobiecej szafie nie robi wielkiej różnicy, a jak uszczęśliwia! Dowodem na to jest Kopciuszek- jedna para butów może zmienić Nasze życie.
I na koniec otrzymacie bonus w postaci ukazania tego, kto znajduje się po drugiej stronie aparatu. Jest tam równie modnie, wesoło i pięknie.

Blue sky, white clouds, sun and light wind. All those outside in this lazy afternoon.
The most important of this outfit is the jacket and it's bit.
The place was beatiful and amazing. But still simple.
I don't like white accesories, but this white bag is brilliant. And ehm.. another pair of shoes. All I can say is: Cindarella is proof that a new pair of shoes can change your life.
And on the last photo you can see my photographer. She's also fashionable and beautiful.
Do you like it? 
marynarka/ jacket atmosphere
t-shirt new look
spodnie/ trousers h&m
buty/ shoes new look
torebka/ bag new look
kolczyki/ earrings top man
i od kuchni, mój bezcenny fotograf, siostra i przyjaciel w jednej osobie. :)

Kiss! S.

3 komentarze:

 1. O, tak - zgadzam się marynarka ma przepiękny kolor i naprawdę nie potrzebuje żadnych dodatkowych udziwnień, np. w postaci bransoletek. Kolczyki bardzo fajnie z nią współgrają, do tego buty - są świetne! :)

  Hmm.. poezja Haliny Poświatowskiej, muszę poszukać w bibliotece! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Patrząc na Twoje zdjęcia uśmiecham się, przekazujesz pozytywny nastrój :) I podoba mi się oczywiście to zestawienie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. byłoby super gdybyś jeszcze pozbyła się tych naklejek z podeszwy, psują efekt.

  OdpowiedzUsuń